יום ראשון, 12 באוגוסט 2018

האם כדאי לעבור לתריס חשמלי


תריסים חשמליים מזמן הפכו לנורמה בישראל אך עדיין יש אנשים שלא מבינים האם באמת מדובר בקנייה כל כך כדאית או שהיא יכולה להיות עשירה בחסרונות ואינה מצדיקה את המחיר? במאמר זה נדבר על התריסים החשמליים ונבחן את כל היתרונות והחסרונות שלהם.

המחיר הוא פרמטר משני בחשיבותו

אין ספק שאם נצטרך לציין חיסרון אחד בולט בתריסים חשמליים נציין את המחיר. בעוד תריסים רגילים שאינם פועלים על מנוע חשמלי יעלו כמה מאות שקלים, תריס חשמלי יעלה כפליים ואפילו פי שלוש במידה ומדובר בתריס יוקרתי במיוחד. כך למעשה המחיר הוא אחד החסרונות הגדולים ביותר שיש לתריסים החשמליים וכך למעשה אנשים רבים מחליטים שעדיף תריס רגיל. עם זאת, הפרמטר הזה הוא אינו החשוב ביותר שכן גם אם מדובר על כמה מאות שקלים ואפילו 1000 שקלים הבדל, זהו נכס חשוב לטווח הארוך והיתרונות בסופו של דבר יהיה גדולים יותר.


עיצוב מודרני וחדשני לבית

·        אחד מהיתרונות הבולטים ביותר שיש הוא העיצוב הפנטסטי שהתריסים הללו יקנו לביתכם. תריסים חשמליים תריסי גבאי ישפרו את מראה הבית ויכניסו לו הרבה חדשנות ולמעשה הוא ייראה הרבה יותר יפה ממה שהוא, כאשר התריס החשמלי יכול להשתלב בכל סגנון. כמובן שאם יש לכם סגנון כפרי בבית או סגנון עתיק אחר כלשהו יש לבחור את ה תריסים המתאימים בעיצובם, אך לכל שאר העיצובים אין ספק שבקלות תוכלו למצוא תריס שמתאים לכם.
·        עוד פרמטר חשוב בבחירת התריסים החשמליים היא הנוחות. אין ספק שהנוחות היא פרמטר שאי אפשר להשוות בכלל בין שני סוגי התריסים, הידני והחשמלי, כיוון שפתיחה באמצעות מתג הרבה יותר נוח מאשר משיכה מעצבנת של רצועת בד. כיום התריסים החשמליים נפתחים גם באמצעות שלט כך שאתם אפילו לא צריכים לקום מהכורסה כדי להכניס אור רב לכל הבית.

התחזוקה לא רעה כל כך

אנשים רבים בטוחים שהתחזוקה של תריס חשמלי הרבה יותר עיקשת ולכן לא כדאי לקנות אותו. נכון שניקוי התריסים צריך להתבצע גם במנוע כל כמה שבועות אך מעבר לכך, אין שום פעולת תחזוקה רצינית שתצטרכו לדאוג לה. בסופו ש לדבר גם תריסים ידניים תצטרכו לנקות באותו פרק זמן והמנוע מוסיף רק כמה דקות ספורות.


אין תגובות:

פרסום תגובה