יום שני, 27 בפברואר 2017

מדוע חלון בלגי הוא רב אפשרויות עיצוב?


חלון החלומות שלכם

חלון בלגי הוא צמד מלים ש-ודאי מי שמחפש חלונות או בונה בית חדש שמע לא מעט. חלון בלגי הוא סוג חלון על פרופיל ייחודי שלו אפשרויות עיצוב רבות מאוד. יש האומרים שחלון בלגי אמיתי ניתן לזהות בקלות ואין לו מתחרים וגם לא חיקויים, והתרומה שלו לעיצוב הבית היא בלתי ניתנת להחלפה. אך אם אתם צריכים לבחור האם לרכוש חלונות בלגים או חלונות רגילים, סביר להניח שתיתקלו בקשיים בהחלטה ולא רק בגלל העלות הגבוהה שלו. אם אתם מבולבלים בשלב הזה אתם כמו רוב האנשים ואין לכם מה לדאוג, לפני כניסה אל העולם הבלגי כדאי להכיר אותו קצת יותר טוב.

מאפיינים מיוחדים לחלון מיוחד


הפרופיל של החלון הבלגי דק משמעותית יותר מפרופילים אחרים. הפרופיל הזה נע בין 25 ל40 מילימטרים ומנתון זה אפשר להבין שמדובר פה בשיא של ממש.  העובי משפיע מאוד על העיצוב ומקנה אפשרויות רחבות יותר ומגוונות יותר.

החומרים מהם עשוי הפרופיל הבלגי הם או פלדה מגולוונת או מאלומיניום. הפלדה נחשבת לחומר חזק מאוד וגם אמין מאוד ועמה החלו בתהליך ייצור החלונות הבלגים. אך למעשה פרופילים בלגים עשויים לעתים גם הם מאלומיניום בדיוק כמו חלונות רגילים לכן חשוב לבדוק מה החומר ממנו החלון עשוי גם אם מדובר בחלון בלגי.

היתרון הכי משמעותי של החלון הבלגי היא אפשרות החלוקה שלו. ניתן ליצור חלוקה בין הזיגוגים השונים של הזכוכית דבר שנותן לו מראה מאוד יוקרתי ועדין. העובדה שחלונות אלה דקים מאוד מוסיפה להם אפשרות למקם בין החלונות עוד משטחי זכוכית דקים וכך ליצור עיצובים שונים שבסוגי חלונות אחרים לא יהיו אפשריים כיוון שיתנו מראה אגרסיבי מאוד.

העובדה שמדובר בחלון דק מאוד נותנת לו את האפשרות להחליף את תפקידם של סורגים. ניתן ליצור איתו מסגרות לחלונות ואז נקבל תחליף הרבה יותר אסתטי.
חלון בלגי


הפתרון הטוב ביותר

בנוסף לאיכויותיו בנוגע לעיצובים השונים, חלון בלגי עשוי מחומרים איכותיים מאוד שמחזיקים זמן רב. הודות לתהליך ייצור אפקטיבי מאוד המחיר שלו יורד משמעותית אך עדיין מדובר על חלון איכותי שעולה יותר מחלון רגיל אם כי משתלם ביותר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה