יום שני, 19 בספטמבר 2016

מה זה תעודת אחריות כפולה על מוצרי אלומיניום של קליל


מוצרי אלומיניום כגון חלונות בלגיים דורשים התקנה זהירה ופיקוח צמוד


חומר הגלם אשר מתחיל לתפוס חלק גדול יותר ויותר בבית הפרטי שלנו הוא האלומיניום. האלומיניום הינו מתכת מיוחדת, אשר לצד עמידות גבוהה בפני שחיקה ושימור של מראה רענן, היא קלה במיוחד וניתן להכין ממנה מגוון מוצרים ביחס חוזק משקל טוב. חלונות בלגיים הינם דוגמא נפוצה למוצר אשר עושה שימוש נרחב באלומיניום. למרות היתרונות של מוצרי האלומיניום ועמידותם הגובה, המתכת איננה קלה ופשוטה לתפעול. בשונה מברזל אשר ניתן לרתך בקלות, ולעשות בו שינויים תוך ניצול הגמישות הטבעית שלו, אלומיניום איננו חומר גמיש, והוא דורש התקנה איכותית על ידי בעל מקצוע מומחה. הפיקוח הדרוש יכול להיות פשוט בהרבה, על ידי רכישת תעודת אחריות כפולה של קליל.

מה היתרונות של תעודת אחריות כפולה על מוצרי האלומיניום של קליל

חברות חלונות רבות מנסות להימנע ככל האפשר ממתן האחריות על מוצרי האלומיניום שלהן, מאחר ואין הן מסוגלות לדעת כיצד המתקין עצמו ביצע את עבודתו, והאם גרם לנזק למוצר. היתרונות של תעודת האחריות הכפולה של כליל כוללים בין השאר:

שילוב אל אחריות חברה ואחריות מתקין: במקרה של תקלה, תוכלו לקבל חלקי חילוף מקוריים מחברת קליל, והמתקין עצמו יתחייב לטפל בצרכי ההחלפות על פי ההסכם שלו.

פיקוח על נותני השירות: באמצעות שירות זה, חברת קליל מפקחת על המתקינים שלא יעשו שימוש בחלקי חילוף מזויפים של חלונות בלגיים ושאר מוצרים.

הקפידו לדרוש את תעודת האחריות הכפולה

הקפידו לדרוש מהמתקין את תעודת האחריות הכפולה. כמובן שניתן לשלב אחריות נוספת מהמתקין בתשלום פרטי אליו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה